Ağcıyız'da 2.Yaş Heyecanı

Bir yaşını daha dolduran Ağcıyız”ın 2 sene içersindeki sosyal ve teknik anlamdaki ilerlemesinin, gerek yıl dönümlerinde gerekse başarılarıyla herzaman kutlanmayı hakettiğine inanıyorum. Açıkcası 1.yıl yazısında sitenin içeriği ve yapısı Sınmaz”ın yazdığı yazıyla en iyi şekilde açıklandığından dolayı tekrar bu konulara girmeyeceğim.

Ağcıyız 2. yılıyla beraber bence hayatındaki en tehlikeli süresini doldurdu. 1. yıl yazısında da bahsedildiği üzere, pek çok site iyi bir başlangıç yapabilir, yapılıyor da fakat sürdürülebilir olmasını sağlamak gerçek anlamda zor ve çok daha fazla fedakarlık gerektiriyor. Bunun yanında birden çok yazarın bulunduğu bir ortamda bunu sağlayabilmek de bu işi diğer zorlaştıran tarafı.  Bu denli geniş bir takım çalışması içinde ister istemez bir kişinin motivasyonun azalması grubu tahmin edildiğinden daha çok etkilemektedir. Fakat yapılan iş alışkanlık haline gelene kadar bu tehlike söz konusu olacaktır. Ağcıyız”da siteye yazı yazmak tamamen gönüllü yapılan bir iş olduğu ve normal yaşantıdaki pek çok iş,eğitim,aile,arkadaş gibi ortamlardan fedakarlık yapılarak sürdürüldüğünden, bu yıl Ağcıyız “da kimi yazıların ne zor dönemlerde çıkartıldığını görünce, 2. yılımızda artık bu tehlikenin bizim için sona erdiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Buarada artık her yıl yazısında bir teşekkür bölümü olaması gerektiğini düşünüyorum.
Milletimizin bize sağladığı en önemli niteliklerimizden biri olan çabuk heyecanlanıp işi en kısa sürede bitirme isteğimiz, bahsettiğim gibi Ağcıyız casino jameshallison gibi uzun soluklu olması planlanan bir topluluğun önündeki en büyük engeldi bu yıl. Fakat gerek sitenin kuruluşunda gerekse farklı pek çok durumda her zaman çok iyi bir yönetici olduğunu gösteren Gökhan AKIN”a bu vesileyle hem kendi hem de arkadaşlarım adına teşekkür etmek istiyorum. İyi bir yöneticinin daha çok zor zamanlarda ortaya çıktığını onda daha iyi anladım.
Teşekkürler abi 🙂
Şuan gerçekten tüm yazarlarla bir bankta birinci yıldan konuşup içiyor olabilirdik 🙂

Farkındayım, her yıl bir “Gökhan”a Teşekkür” köşesi oluyor yıl dönümü yazılarında 🙂 Önümüzdeki yıl yazısını Gökhan yazarsa bunu da geçici bir şekilde çözmüş olabiliriz 🙂 Şaka bir yana sitenin devam edebilmesi için bir kişinin yönetici olarak daha fazla fedakarlık göstermesi gerekiyordu ve bu kişi bence Gökhan”dı. Ayrıca bu denli yoğun bir yazı olan yıl dönümüzü yazısı yazan kişinin de böyle bir teşekkürü görmezden gelmesi yazıyı çok eksik kılacaktır.

Son olarak, bu sitenin aynı zamanla sizin emeklerinizle de 2 yıldır ayakta durmakta olduğunu belirtmek isterim. Siteye yazı yazan her arkadaşım ve ben sizin takip,paylaşım ve yorumlarınızla daha da heycanlanarak, yazılarımızı daha farklı bir motivasyonda paylaştığımızı rahatlıkla söyleyebilirim.

Seneye görüşmek üzere..

“Ağcıyız'da 2.Yaş Heyecanı” için 6 cevap

  1. Bende Yeni Zellanda’dan, o kadar işi olmasına rağmen, aktif yazarlığı hemde çok güzel yazılarla sürdürülebileceği bizlere gösterdiği için Ahmet’e çok teşekkür etmek istiyorum. İnşallah bütün yazarlar aynı özveri ve heycana hep sahip olur. Mutlu yıllar agciyiz.

  2. Merhaba;
    Hepinizi bu güzel siteyi hazırladığınız için tebrik ediyorum. Yeni yaşınızda da güzel makalelerinizi dört gözle bekliyorum.

    Doğum gününüz tekrar kutlu olsun 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir