ATEP İzlenimleri

Merhabalar,
Geçtiğimiz hafta içerisinde Cisco Türkiye ve İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Ağ Teknolojileri Eğitim Programı (ATEP), İTÜ Maslak Kampüsünde gerçekleşti. Kişisel gözlemler ve görüşmelerime dayanarak bu program hakkında olumlu geri bildirimler aldım. Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılar 25’er kişilik 4 grup halinde bir hafta boyunca Ağ Güvenliği, IP Telefonlar ve Kablosuz Ağlar hakkında bilgi sahibi oldular. Sadece bilgi sahibi olmakla kalmayıp bizzat uygulama şansını da yakaladılar. Bunların haricinde iletişim becerilerine katkıda bulunabilecekleri Kişisel Gelişim semineri de program dahilinde yer aldı.
Agciyiz.net olarak biz de bu program dahilinde katılımcılar ile birlikte tanışma toplantısı imkanı yakaladık. Eee bu kadar ağ meraklısı bir araya gelince muhabbette ağ teknolojileri ve sektör üzerinde oldu. Ağcıyız.net olarak bu kısa birliktelikten çok keyif aldık. Umarım katılımcılar da bizimle aynı hissi paylaşmışlardır Aşağıda sohbet sırasında çekme imkanı bulduğum birkaç fotoğraf karesini bulabilirsiniz. Dileğimiz bunun gibi nice ortamlarda sizlerle tekrar birlikte olabilmek. Ağciyiz.net te kalın çünkü ağcıyız.net’te networkünüz daima kontrol altında.

—-

—-


Görüşmek üzere…

Mehmet Burak Uysal

“ATEP İzlenimleri” için bir cevap

 1. Merhaba
  bu eğitim seminerlerin devamını bekliyoruz alıştırdınız bir kere 🙂
  tekrardan emeği geçen herkese teşekkürler
  son gün kapanış konuşmasında sanırım Gökhandı
  ağ tasarım işinde olan insanlar; bilgi işlemdeki bencil olmaz demişti..
  gerçekten de öyle bir bencillik ve egoluk yok beklenmedik derecede bir ayrdımlaşma var 1 haftalık sürede bile bunu gördüm..
  başarılarınız daim olsun
  saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir