Kim Bu Agcilar?

Selam millet,

Bu site nedir, kimdir, niyediri bir iki kelime ile anlatmak istedim. Ben ve arkadaslarim hayatını ağ tasarlamak, kurmak ve sorunları ile uğraşmakla geçiren insanlarız. Sadece bunlarla uğraşmak yetmiyormuş gibi kaşındık 🙂 agcilarin olusturdugu guzel bir blog sitesi oluşturalım dedik.

Şaka bir yana teknolojinin hızına yetişebilmek gerçekten bir savaş. Bizde sürekli bu savaşın içinde araştıran ve yeni şeyler öğrenmekten zevk alan insanlar olarak öğrendiklerimizi başkaları ile paylaşmak istedik ve ortaya “agciyiz.net” çıktı.

Tamamda kim bu agci çocuklar ? 🙂
Peki 🙂 Uzattim biliyorum, işte cevap. Çoğunluğu İTÜ Bilgi İşleminde çalışan veya çalışmış olan ve bu işlerlerle bizzat uğraşan, saha tecrubesine sahip insanlar.

Sürekli güncel yazılar bulabilecekmiyiz burada peki?
Evet, bu konuda hic supheniz olmasın. Her yazar ayda en az bir yazı ekliyecek buraya, dimi yazar arkadaslar 🙂

Peki burdaki yazıları kullanabilirmiyiz?
Siteyi ve yazarını referans olarak belirttikten sonra yazıları kullanabilirsiniz. Hatta bizede haber verirseniz mutlu oluruz.

Peki bende agciyim 🙂 bende yazı yazmak istiyorum burada, napmalıyım?
Rahat olun 🙂 Kolayı var, iletişim kısmından bizimle bağlantı kurmanız yeterli. Yazınız sizin adınızla direk sitede. Hatta ilerleyen zamanda tanışmakta isteriz mutlaka.

Sanırım akıllara takılabilecek bazı soruları cevaplamış oldum.
Site ile ilgili veya Networking ile ilgili aklınıza takılan başka bir soru olursa iletisim kismindan bize ulasabilirsiniz.

Kalın sağlıcakla…

Gökhan AKIN

Agciyiz.Net ekibinin bir kısmı

“Kim Bu Agcilar?” için 3 cevap

  1. Geri bildirim: 1
  2. Emeklerinize sağlık ağ sistemleri konusunda eksik olan kaynak açığını kapatağınıza eminim başarılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir